ECS Season 7: Przed meczem półfinałowym, Astralis zmierzy się z AVANGAR

0
58
nicolai device reedtz astralis
nicolai device reedtz astralis

Już dzisiaj kolejny mecz w Esports Championship Series Season 7. W meczu półfinałowym zagra duński zespół Astralis oraz kazachski AVANGAR. Bez wątpienia, drużyna Lukasa „Gla1ve” Rossandera jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa i awansu do finału ECS Season 7.

Jedno zwycięstwo AVANGAR w ćwierćfinale

AVANGAR co prawda pokonało inną, duńską drużynę – North i to było zaskoczenie, ale na Astralis to może być za mało. Wynik z meczu ćwierćfinałowego pomiędzy AVANGAR i North również był ciekawy, bowiem dla dwóch zespołów spotkanie nie było proste, a można nawet powiedzieć że trudne i wyrównane. Szczególnie, że dwie, pierwsze mapy zakończyły się zbliżonymi rezultatami: 16:12, 16:14. Na ostatniej mapie, wyraźnie lepsza była drużyna Alexey’a „Qikert” Golubeva, która pokonała Duńczyków wynikiem 16:8.

Astralis również z jednym zwycięstwem

Jeśli chodzi o Astralis, zawodnicy z Danii są bardzo zmotywowani do kolejnych zwycięstw, tym bardziej po wygraniu Majora w Katowicach. Poprzednie wyniki drużyny Nicolai’a „Device” Reedtza i jego kolegów z ECS Season 7 to 2:0 po wygraniu meczu przeciwko francuskiej drużynie LDLC – 16:7, 16:4.

Astralis vs. AVANGAR – 12.03.2019, godz. 20:00


Poprzedni artykułESEA MDL Season 30: Wysoka porażka Virtus.pro z Team Spirit
Następny artykułTechPowerUp GPU-Z 2.17.0 z obsługą wielu nowych kart graficznych
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.