Illuminar Gaming polski dream team?

0
121
fot. gg league
fot. gg league

Jak wiemy, ostatnie zmiany w Illuminar Gaming odbiły się głośnym echem na scenie polskiego Counter Strike’a. Czy będą to zmiany na plus, co do zespołu może wnieść Snax, Vegi i mouz?

Przede wszystkim doświadczenie

Pewnym impulsem, który na pewno wniesie dołączenie Janusza “Snax” Pogorzelskiego, oraz Mikołaja “mouz” Karolewskiego to ogromny bagaż doświadczenia. Snax to przecież gracz, którego mogliśmy oglądać na wielu turniejach najwyższej rangi, a mouz to solidny gracz, którego także mogliśmy oglądać podczas turniejów na najwyższym szczeblu ze swoimi byłymi teamami jak np. Team Kinguin czy ARCY.

Młodość w zespole

Wielki talent jakim jest niewątpliwie Arkadiusz “Vegi” Nawojski to duży powiew młodości w drużynie Pawła “Innocent” Mocka. Najnowsze zestawienie IHG to przede wszystkim gracze bardzo doświadczeni, dlatego taki zawodnik jak Vegi w tym zespole jest bardzo potrzebny.

Świeżość

Przypomnijmy, Illuminar w swoim składzie wymieniło, aż trzech graczy (Michał “mono” Gabszewicz, Grzegorz “jedqr” Jędras, Daniel “STOMP” Płomiński) pozostał tylko trzon drużyny, dlatego zespół jest bardzo świeży, a na wyniki za pewne będziemy musieli chwilę poczekać.

Lekki falstart

Polską formację w akcji mogliśmy już obejrzeć w spotkaniu z brytyjskim Endpoint, niestety Polacy zaliczyli lekki falstart.
Po niecałym tygodniu wspólnej gry, zespół przystąpił do pierwszego meczu podczas LOOT.BET Season 6. , choć pierwsza mapa nie wyglądała najlepiej i IHG przegrało Vertigo, to na drugiej mieliśmy totalnie inny obraz zespołu, a drużyna zgarnęła Mirage, trzecia mapa niestety wpadła na konto Endpoint, a mecz skończył się wynikiem 1:2

Kolejne mecze Illuminar Gaming

Na Illuminar w akcji nie będziemy musieli długo czekać, bowiem zagrają oni już 12.04 kolejne spotkanie podczas LOOT.BET Season 6. przeciwko SMASH , w którym występuję Sebastian “NEEX” Trela. Ciężko w tym spotkaniu wskazać faworyta, na papierze polska formacja wygląda lepiej, lecz za SMASH przemawia ogranie w danym składzie.
Mecz będzie można obejrzeć na kanale twitch uccleague2.

Podsumowanie

Illuminar Gaming wygląda na prawdę obiecująco, czas przyniesie wiele odpowiedzi, ale jednego możemy być pewni, skład ma ogromny potencjał. Na pewno zespołu nie należy na razie rozliczać z wyników, trzeba im dać spokojny czas na zgranie, a owoc tego może nam dać wiele radości w przyszłości, lecz nie zapeszajmy.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułFaZe Clan przegrywa awans do fazy play-off ESL Pro League Season 11
Następny artykułFnatic na pierwszym miejscu, a Na’Vi odpada. Podsumowanie dnia ESL Pro League.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj