Debiuty podczas BLAST Premier: Spring Groups 2021

0
22
blast-premier
Fot. BLAST - Jak Howard
Co warto wiedzieć przed rozpoczynającym się BLAST Premier: Spring Groups 2021? Jest kilka ciekawych informacji, które przydadzą się każdemu, kto będzie oglądał turniej. Ponadto, warto również wiedzieć, że w niektórych składach były zmiany zawodników, co również będzie wpływać na dyspozycję różnych formacji, które wezmą udział w światowej rywalizacji podczas turnieju.

Na początek, zapraszam do przeczytania najnowszego wywiadu z jednym z komentatorów BLAST – Dominikiem „Domkiem” Nowakowski, z którym porozmawiałem po zakończeniu globalnych finałów.

BLAST-owe debiuty

BLAST Premier: Spring Groups 2021 to nie tylko same mecze i rywalizacja, ale także debiuty. Przede wszystkim będzie debiut Russela „Twistzza” Van Dulkena, który dołączył do FaZe Clanu i, co ciekawe, w pierwszym meczu zespół Marcelo „coldzery” Davida zagra przeciwko Teamowi Liquid. 

To nie jedyny debiut podczas tego turnieju, bowiem na pewno trudniejsze zadanie będzie miał nowy zawodnik, który dołączył z akademii Young Ninja – Erik „ztr” Gustafsson w miejsce Simona „twista” Eliassona. Dlaczego trudniejsze? Ninjas in Pyjamas w pierwszym meczu zagra przeciwko Astralis.

Więcej informacji o turnieju na oficjalnej stronie.