DreamHack Open Atlanta 2019: Virtus.pro i Illuminar Gaming poznali rywali

Janusz Snax Pogorzelski - Virtus.pro
Fot. ESL

DreamHack Open Atlanta 2019 już w następnym tygodniu, a dwie drużyny, które będą reprezentować Polskę na turnieju w Stanach Zjednoczonych, czyli Virtus.pro oraz Illuminar Gaming poznali swoich rywali w grupie. Zarówno drużyna Janusza „Snax” Pogorzelskiego oraz Pawła „Innocent” Mocka są w dwóch różnych grupach. Który zespół z Polski ma bardziej wymagających rywali?

Grupy DreamHack Open Atlanta 2019:

Grupa AGrupa B
Illuminar GamingVirtus.pro
HeroicCR4ZY
The QuestINTZ Esports
SproutBen’s Anime Team

 

Zarówno Virtus.pro jak Illuminar Gaming mają z pewnością wymagających przeciwników. O zwycięstwo łatwo nie będzie, szczególnie że przeciwnikami Polaków w obu grupach są zespoły, które potrafią grać na najwyższym światowym poziomie, a nawet w przypadku serbskiego zespołu CR4ZY, na Majorze.

Spójrzmy najpierw na grupę A. Tutaj należy wrócić uwagę na zespół z Danii – Heroic, który miał w swoim składzie zmiany. To nie jest już ta sama drużyna, która słynie z dobrej gry i formy. Jeśli chodzi o Sprout Esports, zespół który nie ma jak dotąd ogromnych sukcesów na scenie międzynarodowej. Jest to również formacja, w której grał polski zawodnik, Paweł „Innocent” Mocek.

Przejdźmy teraz do grupy B, w której jest drugi zespół z Polski, Virtus.pro. W drużynach rywali podopiecznych Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego były zmiany w składzie. Bardziej widoczne zmiany są widoczne w składzie, jeszcze wtedy serbskim, ale teraz to już międzynarodowym, chociaż sama organizacja pochodzi z Niemiec – CR4ZY. Po zmianach w drużynie, jak na razie, jedynym sukcesem formacji było zwycięstwo podczas DreamHack Open Rotterdam 2019.

INTZ Esports to kolejny zespół, który w swoim składzie również robił zmiany. Do drużyny dołączył Ricardo „Boltz” Prass, który grał m.in. razem z takimi zawodnikami jak Gabriel „Fallen” Toledo.

Virtus.pro było pierwszym zespołem z Polski, zaproszonym bezpośrednio przez organizatorów, o czym możecie przeczytać tutaj.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Więcej informacji o rywalach polskich zespołów: przeczytacie tutaj […]