Digital Extremes ogłosił datę premiery nowego dodatku do gry Warframe o nazwie The War Within. Ukaże się on w połowie listopada 2016 roku. Wśród wielu przygotowanych atrakcji znajdzie się długo oczekiwana kontynuacja misji The Second Dream. W grudniu zeszłego roku rozpoczęła ona historię uchylającą rąbka największej tajemnicy świata gry – kim są Tenno. Od tamtego czasu społeczność Warframe żywo dyskutuje o tamtych wydarzeniach a emocje graczy czekających na ciąg dalszy historii sięgają już zenitu.

Powyższy zwiastun uchyla rąbka tajemnicy, jak będzie wyglądała nowa misja. Dodatkowo gracze mogą zobaczyć dodatki do personalizacji swoich postaci.

Warframe The War Within

Misja The War Within wyśle graczy w przejmującą podróż do fortecy królowej Grineer. Gracze zmierzą się tam z granicami własnych możliwości z wolna odkrywając kolejne tajemnice o przeszłości Tenno i ich prawdziwych zdolnościach. Poza tym dodatek zawierać będzie także nowe bronie, wrogów oraz kilka sekretów. Jeśli jacyś gracze nie wiedzą jeszcze kim są operatorzy, powinni jak najszybciej nadrobić zeszłoroczną historię The Second Dream!

By móc zagrać w The War Within już w dniu premiery, gracze w Warframe muszą wcześniej ukończyć misję The Second Dream i utorować sobie drogę na planetę Sedna. Digital Extremes zachęca również graczy by jeszcze przed rozpoczęciem nowej przygody przygotowali najlepszy ekwipunek. W tym: najbardziej imponujące Warframe’y i Operatorów, ponieważ staną się oni częścią kinowego doświadczenia jakie czeka na grających w nowy dodatek.

Warframe The War Within

Digital Extremes zaprosiło też do współpracy popularnych mistrzów parodii z kanału Mashed na YouTubie, by w swój specyficzny sposób przedstawili naukę gry w Warframe. Opublikowany dziś materiał Mashed – „100 dni w Warframe” – przedstawia trzy miesiące z okładem z życia kosmicznego ninja – najpopularniejszego Warframe’a – Excalibura.

W trakcie tygodni poprzedzających premierę dodatku gracze mogą spodziewać się również specjalnych wydarzeń w grze, które zapewnią podwójny dopływ zasobów w przygotowaniu na The War Within. Na tę okazję przygotowano także dedykowaną stronę www.warframe.com/TheWarWithin. Można obejrzeć na niej jak inni gracze przygotowują swe Warframe’y i ekwipunek na przygodę z The War Within.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments