Destiny 2 ze zwiastunem – Legenda narodzi się na nowo

0

Udostępniono nowy zwiastun do gry Destiny 2 pod nazwą Legenda narodzi się na nowo. Film powstał we współpracy firm Activision, Bungie, 72andSunny, RSA Films oraz Framestore. Stworzono wyjątkowy zwiastun aktorski, celebrujący globalną premierę gry Destiny 2. Jest to także ukłon w stronę docenianej przez krytyków i graczy na całym świecie poprzedniczki, Destiny.

Dwuminutowy zwiastun aktorski pt. “Legenda narodzi się na nowo” ukazuje Cayde’a-6, heroiczną postać z Destiny 2. Prowadzi on trzech Strażników do bitwy w obronie Ziemi przed najazdem Czerwonego Legionu. Spot wyreżyserował Jordan Vogt-Roberts, znany z hitu kinowego Kong: Wyspa Czaszki a jako ścieżkę dźwiękową wykorzystano utwór Beastie Boys “Sabotage”.

Światowa premiera Destiny 2 jest zaplanowana na 6 września na platformach PlayStation 4 oraz Xbox One, a wersja PC zadebiutuje 24 października. Będzie to pierwsza gra dostępna cyfrowo poprzez Battle.net, internetową usługę dla graczy Blizzard Entertainment, której nie stworzył Blizzard.