Strona głównaSprzętDyskiTranscend SSD630 i SSD630I - nowe dyski do zastosowań przemysłowych

Transcend SSD630 i SSD630I – nowe dyski do zastosowań przemysłowych

Firma Transcend zaprezentowała nową serię dyski SSD z linii przemysłowej: SSD630 i SSD630I. Dyski posiadają sporo funkcji: system korekcji błędów ECC, algorytm wyrównywania zużycia komórek, system monitorowania stanu nośnika S.M.A.R.T. oraz wsparcie dla TRIM i NCQ. Technologia Advanced Power Shield zapobiega utracie danych w przypadku nagłego braku zasilania, a oprogramowanie SSD Scope monitoruje działanie dysku, pozwalając na zachowanie maksymalnej wydajności.

Transcend SSD630 i SSD630I - nowe dyski do zastosowan przemyslowych

Model SSD630I posiada odporność na skrajne temperatury – może pracować w zakresie od -40°C do 85°C. Dysk posiada interfejsem SATA II 3Gb/s, dzięki czemu jego transfery wynoszą do 260 MB/s przy odczycie i 128 MB/s przy zapisie. Transcend SSD630I dostępny jest w pojemnościach 32GB, 64GB i 128GB.

Model SSD630 otrzymał natomiast nową pojemność – 96 GB, co stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na dyski o średniej pojemności. Dysk jest zgodny z interfejsem SATA II 3Gb/s, a osiągane przez niego transfery wynoszą do 225 MB/s przy odczycie i 120 MB/s przy zapisie. Transcend SSD630 można znaleźć w pojemnościach między 8GB a 256GB

Dyski SSD 630I oraz SSD 630 objęte są trzyletnia gwarancją producenta.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać