Corsair została sponsorem drużyny esportowej AGO Esports

0

Firma Corsair została sponsorem drużyny esportowej AGO Esports. Spółka z Kalifornii dostarczy wysoce zaawansowane produkty gamingowe wszystkim zawodnikom drużyny. Prócz tego warszawskie Centrum Szkoleniowe AGO Esports zostanie zaopatrzone w sprzęt, peryferia oraz akcesoria komputerowe. AGO Esports jest pierwszą w historii drużyną z regionu Europy Środkowej i Wschodniej sponsorowaną przez CORSAIR.

AGO Esports Współpraca AGO Esports oraz CORSAIR obejmuje m.in. promocję marki podczas turniejów offline w Polsce i na świecie, akcje z udziałem zawodników podczas transmisji internetowych na platformie TwitchTV oraz pomoc przy testowaniu i projektowaniu nowych produktów gamingowych dla graczy. Dodatkowo, umowa dotyczy działań na kanale YouTube polskiej organizacji, który tworzony jest przy współpracy z grupą Abstra, liderem produkcji Social Video w Polsce.

AGO Esports - Corsair

Nawiązanie kooperacji pomiędzy CORSAIR i AGO Esports to istotny moment dla polskiego e-sportu. Jastrzębie to pierwszy polski oraz jeden z niewielu europejskich zespołów sponsorowanych przez kalifornijską spółkę. Polacy znaleźli się w gronie międzynarodowych liderów e-sportu wspieranych przez CORSAIR, w tym m.in.: Counter Logic Gaming, Splyce, BIG, ROX Tigers czy Team Secret.