Już niedługo Cooler Master będzie obchodzić 25 lat swojego istnienia. Firma początkowo znana była głównie z kompleksowych rozwiązań chłodzenia podzespołów. Przez lata producent konsekwentnie poszerzał listę oferowanych produktów, dążąc przy tym do wypracowania własnego stylu. Efekt wieloletnich prac można odnaleźć w idei kryjącej się za hasłem „Make It Yours”.

Cooler Master nie zamierza jednak spocząć na laurach i już zapowiada imprezę, na której przedstawi swoje plany na przyszły rok. Świętowanie 25-lecia marki to doskonała okazja do porozmawiania o przyszłości. Dlatego CM zaprasza wszystkich na specjalną imprezę, która odbędzie się w dniach od 5 do 7 stycznia 2017 w Las Vegas. Na wydarzeniu tym zostaną zaprezentowane m.in. nowe produkty, jakie Cooler Master wprowadzi na rynek w 2017 r

Firma znana jest ze wspierania modderów i organizowania zawodów Case Mod World Series. „Make It Yours” to stawianie na twórczą stronę użytkowników. Idea realizowana jest przede wszystkim za pomocą obudów z serii MasterCase i MasterBox – korzystających z modularnego systemu FreeForm, ale także zasilaczy, chłodzenia czy peryferii.