Strona głównaGamingGryDeep Diving Simulator - trwają prace nad symulatorem nurkowania

Deep Diving Simulator – trwają prace nad symulatorem nurkowania

Studio Jujubee SA zapowiedziało grę o nazwie Deep Diving Simulator. Tytuł ten pojawi się na komputery osobiste już w kwietniu 2019 roku. Gra jest symulatorem nurkowania, który ukazuje z czym współczesny nurek musi się zmagać na co dzień. Deweloperzy postawili na dużą autentyczność i odkrywanie nieznanego świata. Prócz tego ma być sporo ciekawych lokalizacji.

A skoro jesteśmy przy miejscach to warto wspomnieć o zatopionym mieście Atlantydy. Mimo, że to troszkę legenda, to i tak powinno ono dostarczyć sporo zabawy przy odkrywaniu.

Gracz będzie mógł zbierać zapomniane relikty, odwiedzać zatopione statki, odkrywać nieznane gatunki. A za to wszystko będzie nawet sowicie wynagradzany. Okazuje się bowiem, że różne instytucje zapłacą dobre pieniądze za nasze odkrycia.

Deep Diving Simulator

Twórcy chcą ukazać piękny i tajemniczy podwodny świat, który do dziś pozostaje w większości nieodkryty. Dając możliwość wyboru miejsca nurkowania gracz może wybrać jedną z  lokacji, a następnie zanurkować i zbadać wyznaczony obszar. Studio rozpoczęło współpracę z profesjonalnym ekspertem od nurkowania, który będzie monitorował i utrzymywał realizm gry, aby upewnić się, że doświadczenie nurkowania jest jak najbardziej zbliżone do rzeczywistego. Warto zauważyć, że Jujubee skontaktowało się również z Międzynarodową Federacją Nurkowania (IDF), która zgodziła się pomóc zespołowi podczas całego dewelopmentu.

Z ciekawostki warto wspomnieć o encyklopedii w Deep Diving Simulator. Dzięki niej będziemy mogli zapisywać wszystkie nasze znaleziska i potem je studiować.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać