Cooler Master na Computex 2018 – co zobaczymy?

0

Cooler Master pojawi się na targach Computex 2018 z gamą nowych produktów. Wśród prezentowanych w strefie Cooler Master obudów znajdzie się siedem nowości. Jedną z nich ma być MasterCase M500H, która posiada boki wykonane z hartowanego szkła. Jeżeli chodzi o zasilacze to znajdą się dwa nowe modele. Seria V Platinum powiększy się o linię zasilaczy z certyfikatem 80 PLUS Platinum. Zobaczymy również nową serię zasilaczy o nazwie XG.

Cooler Master to przede wszystkim producent rzeczy do chłodzenia. I tak producent zaprezentuje odświeżoną wersję coolera Hyper 212. Prócz tego w strefie będzie można obejrzeć przezroczystą pompę chłodzenia wodnego. Cooler Master pokaże, po raz pierwszy w ponad dwudziestoletniej historii tworzenia urządzeń chłodzących podzespoły komputerowe, układ chłodzenia wodnego wykorzystujący tzw. zjawisko termoelektryczne.

Podczas targów zadebiutują także urządzenia z linii CK. Będzie to sześć nowych klawiatur wykorzystujących niskoprofilowe przełączniki mechaniczne Cherry MX. Warto także wspomnieć o klawiaturze MK730, która nie posiada klawiszy. Producent pokaże także słuchawki MH752 oferujące dźwięk przestrzenny 7.1 oraz dokanałowe MH710. W strefie Cooler Master będzie można także wypróbować korzystające z technologii AIMPAD urządzenia z serii M800.

Użytkownicy będą mieli okazję przetestować wersję beta nowego MasterPlus+. Jest to oprogramowanie do kontrolowania funkcji i podświetlenia podzespołów oraz peryferiów.

Na strefie Cooler Master czekać będzie nieco aktywności w tematyce podkręcania i modyfikowania wyglądu komputerów. Pokaz ekstremalnego overclockingu poprowadzi francuski specjalista od OC, Wizerty. Zobaczymy też stworzony przez moddera Nhenhopiohach komputer PlayerUnknown’s Battlegrounds BATTLEMODS Asia Tour 2017, w którym można błyskawicznie wymieniać zawartość komputera.