Cooler Master wprowadził do sprzedaży dwie nowe podstawki – JAS mini i CUBE mini. Oba modele wykonane są z wysokiej jakości aluminium i gumy. Mogą utrzymywać tablety oraz smartfony do maksymalnie 8 cali. JAS mini posiada wymiary 113.15 x 60.6 x 19 mm i waży 66 gramy, natomiast CUBE mini waży 154 gramy i ma wymiary 128.8 x 54 x 29.4 mm.

JAS mini

Podstawka wyróżnia się prostą i solidną konstrukcją, która umożliwia komfortowe korzystanie z tabletu lub telefonu. Dodatkowym atutem jest niewielka waga oraz kompaktowe gabaryty, dzięki czemu podstawkę bez najmniejszych problemów zmieścimy w torbie lub plecaku. Urządzenie dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych: kawowy brąz, błękit nieba i leśna zieleń.

CUBE mini

Ta niewielka podstawka została wykonana z aluminium, dzięki czemu doskonale komponuje się z nowoczesnymi smartfonami oraz tabletami. Konstrukcja CUBE mini pozwala na płynną regulację poziomu nachylenia urządzenia. Dodatkowym plusem jest szeroki uchwyt podtrzymujący ze specjalnym otworem, który nie tylko gwarantuje bezpieczne i stabilne ułożenie tabletu lub telefon ale umożliwia także swobodne podłączenie kabla zasilającego.

Podstawki Cooler Master JAS mini i CUBE mini będą dostępne w sprzedaży jeszcze w styczniu bieżącego roku w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 99 zł (za każdy z modeli).


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments