Cherry MX Speed Silver – najszybsze przełączniki na rynku

0

CHERRY, firma specjalizująca się w produkcji mechanicznych przełączników dla klawiatur, zaprezentowała nowe przełączniki o nazwie CHERRY MX SPEED Silver. Ich cechą szczególną ma być wysoka częstotliwość działania oraz niski czas odpowiedzi. MX SPEED są obecnie najszybszymi przełącznikami CHERRY na rynku i mają się świetnie sprawdzać w klawiaturach dla graczy lub u osób piszących dużo tekstów.

CHERRY MX SPEED posiadają odległość styku wynoszącą zaledwie 1.2 milimetra, a do naciśnięcia potrzeba jedynie siły 45 cN. Wytrzymałość przycisku szacowana jest na 50 milionów kliknięć. Każdy z klawiszy posiada wbudowaną diodę LED, która pozwala na wyświetlanie palety barw w zakresie 16.7 milionów kolorów.

Cherry MX Speed Silver

Pierwszą firmą, która wyprodukuje klawiaturę z nowymi przyciskami będzie Corsair. Posiada ona półroczną umowę na wyłączność w stosowaniu nowych przełączników, a w jej ofercie znajdują się trzy rozwiązania z Cherry MX Speed Silver – K70 RGB Rapidfire za 169,99 USD, K65 RGB Rapidfire za 139,99 USD oraz K70 Rapidfire za 129,99 USD.


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.