Bloody zaprasza na stoisko na targach Poznań Game Arena 2017

0

W czasie trwania targów Poznań Game Arena 2017 będzie można odwiedzić stoisko firmy Bloody. Ten popularny producent peryferii komputerowych pojawi się w strefie Media Markt w hali nr 7. Zaprezentowane zostaną premierowe produkty. Gracze przetestują jedną z najszybszych klawiatur na świecie, wyposażoną w innowacyjne przełączniki optyczne Light Strike – B2278.

Producent do dyspozycji gości odda także najnowsze modele myszek, które posiadają precyzyjne sensory renomowanej firmy PixArt – P81, P85 i P93.

W strefie Free2Play na zwiedzających czekać będzie popularny, survivalowy FPS z trybem dla wielu osób – Escape from Tarkov. Miejscem fabuły w grze jest fikcyjne, rosyjskie miasto – tytularny Tarkov. Zadaniem graczy będzie ucieczka z tego obszaru, opuszczonego na skutek prowadzonych działań wojennych. Gracze będą mogli wykazać się także swoimi umiejętnościami w turniejach 1 na 1 i 2 na 2 w Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Dodatkowo, Bloody zapowiada wizytę cosplayerów, liczne konkursy z nagrodami na scenie oraz inne atrakcje. Podczas targów będzie można nabyć sprzęt komputerowy producenta w ekstremalnie niskich, promocyjnych cenach.