W dniach 6 – 8 października 2017 roku miały miejsce targi Poznań Game Arena 2017. Była to już 12 edycja największego wydarzenia z branży gier i rozrywki. Chcielibyśmy Was zaprosić do relacji ze stoisk marek, które mieliśmy okazję odwiedzić w tym roku.

E-Blue

Na targach odwiedziliśmy stoisko firmy E-Blue. Może ona być mniej znana większości z Was, aczkolwiek na rynku polskim jest od 2012 roku. W tym czasie sponsorowała jedną z drużyn esportowych. Na krótki okres wycofała się z rynku, po czym powróciła w wielkim stylu.

E-Blue posiadało stoisko w nieco cyberpunkowym klimacie z elementami “kwitnącej” techniki. Było ono zrobione w ich znanym stylu E-BLUE GAMING ARENA. Warto zaznaczyć, że firma jako pierwsza wprowadziła tego typu areny na świecie.

W czasie targów E-Blue zaprezentowali wysokiej jakości sprzęt, który był oferowany w bardzo przystępnych cenach. Jeden z redaktorów – Wiktor Orzechowski zakupił sobie u nich słuchawki Cobra Aurosa 7.1 ze średniego segmentu cenowego.

Innowacyjny pomysł Towerów wbudowanych w monitory skradł nasze serca.  O tym produkcie również ukaże wzmianka. Całość dopełnił tzw. Desk PC wystawiony jako nowość w ich ofercie. Na co czekacie? Sprawdźcie ich ofertę!

Legion by Lenovo

Z dobrej strony pokazał się Legion by Lenovo. Ogromna scena, mnóstwo atrakcji, Jedi Challenge, ogrom ludzi i pomysł wykonania czy nawet samo logo… Dobra robota! To chyba ten zaginiony IX Legio Hispana, tak bardzo pompowany przez popkulturę.

Kinguin

Kinguin nie spoczął na laurach… jeśli ktoś miałby dostać nagrodę za oryginalność to oni.

Scena wkomponowana w ogromny ciągnik siodłowy, z zainstalowanym w kabinie stanowiskiem do konferansjerki, prowadzący czy w końcu strefa Chill, gdzie można było odpocząć od tłumów i uspokoić niedający się bawić żołądek. Zaproszone sławy i rozgrywki tam musiały ściągnąć tłumy.

Alienware

Stanowiska swoje, lecz mniej rzucające się w oczy miało Alienware (w sukusie z Ziemniakiem)


Poprzedni artykułA.D. 2044 + Stronghold HD za darmo na GOG.com
Następny artykułWolfenstein 2: The New Colossus z przedpremierowym zwiastunem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.