ADATA szykuje wysyp nowości podczas targów Computex 2017

0

Już niedługo Computex 2017 i firma ADATA poinformowała o nowościach jakie pokaże. Pojawi się pełne portfolio nośników NVMe PCIe oraz dysków do zastosowań przemysłowych. Na stoisku będzie można sprawdzić wydajność najnowszych modeli ze złączem M.2 PCIe. Będą one wyposażone w kontrolery Silicon Motion i Marvell oraz kości pamięci 3D NAND. Dzięki temu zaoferują prędkość 2800/1500 MB/s podczas odczytu i zapisu danych oraz pojemność nawet do 4 TB.

Na stoisku będzie można zobaczyć też przenośne dyski SSD z wodoszczelnymi obudowami – SD700 oraz SE730H. Nie zabraknie również nowych, odpornych powerbanków – modelu D8000L z latarką LED i certyfikatem IP54 oraz D16750 z certyfikatem IP67. Kategorię prezentowanych akcesoriów uzupełnią produkty z USB OTG, USB Typu-C i Lightning.

ADATA zaprezentuje także nośniki zgodne ze standardem A2 LV, ogłoszonym przez SD Association w lutym 2017 roku. Nośniki te mają oferować wyższą wydajność podczas korzystania z aplikacji na urządzeniach mobilnych oraz pobierać mniej energii. Kolejną nowością będą karty Premier ONE, oferujące możliwość ciągłego zapisu materiału video z prędkością 90 MB/s. Ma ona wystarczać do płynnego rejestrowania nagrań w rozdzielczościach 4K/8K oraz VR.

Na koniec warto wspomnieć o nowych produktach z serii XPG. Będą to m.in. słuchawki dokanałowe z obsługą dźwięku przestrzennego, przeznaczone do gier mobilnych czy też nauszny model z zewnętrznym modułem sterowania, dedykowany do komputerów PC i konsol. Wśród nowości pojawią się też klawiatury, myszki podkładki oraz wydajne nośniki danych i pamięci RAM.

Stoisko I0618 ADATA będzie dostępne w hali Nangang Exhibition Hall, 1F. Godziny otwarcia: Od 30 maja do 2 czerwca w godzinach 9:30-18:00 oraz 3 czerwca w godzinach 9:30-16:00.