ADATA Premier ONE – nośniki zgodne ze standardem UHS-II U3 Class 10

0

Firma ADATA zaprezentowała nowe karty z serii Premier ONE. Są one zgodne ze standardem UHS-II U3 Class 10 i zostały wyposażone w nowoczesną pamięć 3D MLC NAND. Karty posiadają rozmiary microSD i SD, które umożliwiają zapisywanie materiałów video zgodnych ze standardem V90.

Premier ONE SDXC osiąga prędkość do 290 MB/s podczas odczytu i do 260 MB/s podczas zapisu danych. Model w rozmiarze microSDXC osiąga odpowiednio 275 i 155 MB/s. Karty będą dostępne w trzech wersjach pojemnościowych ­­– 64, 128 i 256 GB.

ADATA Premier ONE

Model Premier UHS-I Class 10 dostępny będzie w rozmiarze microSDXC z adapterem SDHC. Karta osiąga prędkość do 85 MB/s podczas odczytu i 25 MB/s podczas zapisu danych. Dostępne będą warianty o pojemnościach 16, 32, 64 oraz 128 GB. Standard UHS-I oznacza możliwość płynnego nagrywania materiałów video w rozdzielczości FullHD.

ADATA Premier ONE

Wszystkie zaprezentowane karty pamięci zostały wyposażone w funkcję automatycznej korekcji błędów. Są także odporne na działanie wody, pyłów, wstrząsów i promieniowania rentgenowskiego. Nośniki mogą pracować w temperaturze od -25 do 85 stopni Celsjusza.

ADATA Premier ONE

Ceny poszczególnych kart nie są jeszcze znane. Wszystkie modele będą objęte dożywotnią gwarancją producenta.