10 lat marki ZOTAC i specjalne produkty z limitowanej serii

0

ZOTAC w tym roku świętuje 10 lat sukcesów w branży technologicznej. Podczas globalnej konferencji prasowej w MIRA HOTEL w Hong Kongu, zostaną zaprezentowane specjalnie przygotowane z tej okazji produkty. Posiadają one jeszcze jeszcze większą wydajność oraz dodatkowe funkcje w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. Warto także wspomnieć o turniej ZOTAC WORLD CUP, który będzie miał miejsce podczas tejże konferencji.

Chciałbym wyrazić uznanie dla naszych pracowników, za ich niestrudzoną pracę przez ostatnie 10 lat. Od momentu, gdy rozpoczęliśmy umieszczanie logo ZOTAC na naszych produktach, nie przestaliśmy szukać nowych, lepszych rozwiązań. Naszym celem jest, aby ZOTAC znalazł się w każdej używanej technologii.

– powiedział Tony Wong, CEO ZOTAC International.

Pierwszym ze specjalnych produktów jest ZOTAC MAGNUS EN1080 10 Year Anniversary Edition. Komputer ten wykorzystuje zaawansowany system chłodzenia cieczą, specjalnie zaprojektowaną obudowę oraz system oświetlenia SPECTRA. Jest to pierwszy mini-PC, wyposażony w kartę graficzną GeForce GTX 1080.

Kolejnym produktem jest ZOTAC SONIX SSD 10 Year Anniversary Edition. Dysk zapewnia ekstremalną szybkość transmisji danych, przesyłanych z prędkością do 2800 MB/s. Specjalna okolicznościowa edycja przekracza tę wartość do 10%. SONIX posiada także oświetlenie LED.

Na koniec coś specjalnego dla fanów wirtualnej rzeczywistości ZOTAC VR GO. Jest to specjalnie zaprojektowany zestaw VR, mieszczący się w plecaku. Nowa wersja VR GO jest lżejsza, wytrzymalsza i łatwiejsza w użyciu. Oferuje elegancki wygląd, wyjątkową łatwość użytkowania i doskonałą wydajność. Poprzednia wersja systemu zrobiła olbrzymie wrażenie na odwiedzających targi Computex 2016, zapewniając bezprecedensową możliwość swobodnego przemieszczania się użytkownika VR bez ograniczających ruch przewodów.

ZOTAC VR GO

ZOTAC VR GO jest wyposażony w hot-swap zasilania zapewniający ciągłość rozgrywki. Zarządzanie przewodami jest wyjątkowo proste, ponieważ gniazda HDMI i USB znajdują się w górnej części urządzenia, a niewykorzystane przewody mogą zostać ukryte wewnątrz. Cały system jest zasilany przy użyciu karty graficznej GeForce GTX 1070.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments