FaZe Clan z OG, G2 Esports przeciwko Evil Geniuses na Intel Extreme Masters Katowice 2021

0
47
mousesports
mousesports

Dwa dni fazy grupowej Intel Extreme Masters Katowice 2021 za nami. Poznaliśmy drużyny, które po dwóch, przegranych meczach musiały uznać wyższość swoich rywali o odpadły z dalszej rywalizacji w turnieju. Co ciekawe, mogą odpaść także następne zespoły, wśród których jest m.in formacja Nikoli “NiKo” Kovača – G2 Esports, która w pierwszym meczu przegrała z Teamem Spirit, ale w drugim okazała się lepsza od niemieckiego BIG.

Nieudany debiut karrigana

To nie był udany debiut Finna “karrigana” Andersena, czyli duńskiego prowadzącego FaZe Clanu, który ponownie jest w składzie amerykańskiej organizacji. W pierwszym meczu Russel “Twistzz” Van Dulken i jego koledzy musieli uznać wyższość rywali z Teamu Liquid, natomiast w dzisiejszym meczu FaZe Clan zagra przeciwko OG.

G2 Esports, tak średnio

Na pewno nie takie rozpoczęcie Intel Extreme Masters Katowice 2021 wyobrażali sobie reprezentanci G2 Esports, którzy przegrali w pierwszym meczu z rosyjskim Teamem Spirit, a przed meczem to właśnie podopieczni Damiena “maLka” Marcela byli faworytem. Chociaż poprawili się w drugim meczu, w którym pokonali niemieckie BIG. W kolejnym meczu, G2 Esports zagra przeciwko Evil Geniuses.

Mecz Wynik Mapa
FaZe Clan vs. OG Esports
Virtus.pro vs. Ninjas in Pyjamas
Team Vitality vs. Team Liquid
Gambit Esports vs. Heroic
Natus Vincere vs. FURIA Esports
G2 Esports vs. Evil Geniuses


Transmisja z polskim komentarzem na ESL_CSGO_PL

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2021. Zwycięzca zagra na międzynarodowych turniejach
Następny artykułIntel Extreme Masters Katowice 2021 – faza grupowa
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.