Niezależny deweloper Pixel Titans razem z Devolver Digital zaprezentowali trzy zestawy kolekcjonerskie dla gry STRAFE. Gracze, którzy przedpremierowo zamówią ten tytuł na Steamie lub zakupią którykolwiek z zestawów kolekcjonerskich, otrzymają ekskluzywny dodatek w postaci broni VV-1N. STRAFE to nieprzeciętnie wulgarna, powalająca szybkością i przelewająca hektolitry krwi pierwszoosobowa strzelanka rodem z 1996 roku.

Fabuła gry skupia się na niekończącym mordowaniu. Gra zawiera zapierające dech w piersiach, niezwykle realistyczne grafiki i niekończący się rozlew krwi, który pozwoli graczom upiększyć poziomy wnętrznościami pokonanych wrogów.

Dostępne będą trzy zestawy kolekcjonerskie:

STRAFE Throwback Collector’s Edition: zaprojektowana i wyprodukowana przez Special Reserve Games, zawiera pokaźną kolekcję przedmiotów ze STRAFE® z lat 90-tych, takich jak dyskietki czy tazosy, jak również cyfrową wersję gry na Steamie.

STRAFE - PC Special Edition

STRAFE Vinyl Collector’s Edition: Stworzona przez lidera branży – Laced Records; audiofile mogą wybrać między standardowym, dwupłytowym zestawem winyli, a edycją specjalną, której liczba jest ograniczona do 300 kopii. Obie wersje STRAFE’owego® zestawu winylowego zostały upiększone grafikami przygotowanymi specjalnie z myślą o tej kolekcjonerce. Fani mogą połączyć zestaw z cyfrową wersją gry.

STRAFE - Vinyl Special Edition

Zestaw kolekcjonerski STRAFE na PS4: Limitowana edycja pudełkowego STRAFE® na PlayStation w wersji Blu-Ray, dostępna za pośrednictwem Special Reserve Games, bez ograniczeń regionalnych.

STRAFE - PS4 Special Edition

STRAFE dostępne w przedsprzedaży w edycjach kolekcjonerskich 1

STRAFE dostępne w przedsprzedaży w edycjach kolekcjonerskich 2

Premiera została zaplanowana na 9 maja tego roku.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments