Firma Zalman przedstawia klawiaturę membranową ZM-K350M. Model ten posiada aż 112 klawiszy, ze średnim skokiem. Są one wysokie, ale schowane wewnątrz obudowy, przez co sprawiają wrażenie niskich. Producent umieścił kilka przycisków multimedialnych. Z lewej strony są to klawisze „Mój Komputer”, „Kalkulator”, „Home” oraz „Poczta”. Z prawej natomiast „Play/Pause” oraz trzy przyciski odpowiadające za regulację i wyciszenie dźwięku.

Kształty klawiatury Zalman ZM-K350M są proste, a jednocześnie wydają się pasować do każdego środowiska pracy. Produkt wykonano z czarnego tworzywa.

Produkt jest dostępny na rynku w cenie ok. 35 zł


Poprzedni artykułCorsair ONE PRO dostępny do kupienia na polskim rynku
Następny artykułWorms Reloaded za darmo od GameSessions.com do końca grudnia
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.