Firma Western Digital wprowadziła do oferty nowy dysk zewnętrzny — WD Black D10 Game Drive. Producent wyposażył go w dyski HDD z serii Black o pojemności 8 TB i prędkości obrotowej 7200 RPM. Pozwoli to na przechowywanie różnego rodzaju danych. Można tutaj wspomnieć o grach, plikach muzycznych, filmach, czy nawet jako nośnikach na kopie zapasowe. Nośnik ma wbudowany port USB 3.2 Gen 1.

Obudowa jest masywna oraz można łatwo ją transportować. Przygotowano również specjalną podstawkę do ustawienia dysku w pozycji pionowej. Jak spojrzymy na zestaw złączy, to mamy dostępne: port dla danych, dwa złącza do ładowania urządzeń zewnętrznych oraz port zasilania.

WD Black D10 Game Drive o pojemności 8TB kosztuje 199.99 dolarów. Producent udziela 3-letniej gwarancji.


Poprzedni artykułNeed for Speed: Heat – pierwszy zwiastun rozgrywki i lista samochodów
Następny artykułMousesports z awansem do następnej fazy Majora!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.