Tenda wprowadzi w lutym 2018 roku router Tenda AC10U. Urządzenie będzie posiadało łączną prędkość WiFi do niemal 1200 Mb/s. Prócz tego użytkownik znajdzie 4 gigabitowe porty oraz jedno złącze USB 2.0. W urządzeniu zaimplementowano wydajny procesor 1 GHz, który osiąga znacznie więcej od CPU 580 MHz, a także pobiera mniej energii. Router posiada także kilka technologii: Beamforming+ i MU-MIMO.

Tenda AC10U

Z tyłu i po bokach zamontowano 4 zewnętrzne anteny 4 dBi wzmacniają sygnał sieci.

Tenda AC10U

Za pomocą aplikacji Tenda użytkownik może m.in. ustawić harmonogramy w celu automatycznego włączania i wyłączania WiFi. Pozwoli to zaoszczędzić energię lub sprawdzić poziom wykorzystania sieci na danych urządzeniach.


Poprzedni artykułIron Harvest – udostępniono materiał filmowy z rozgrywki
Następny artykułPlextor S3C 512 GB – duża pojemność dla zwykłego konsumenta
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.