TechPowerUp opublikował aplikację Throttlestop 8.30. Jest to narzędzie które pozwala zarządzać funkcjami zasilania procesora. Dzięki niemu można monitorować oraz korygować parametry pracy procesora. Aplikacja świetnie sprawdzi się w komputerach przenośnych oraz u osób, które oczekują niskiego zużycia energii.

Throttlestop 8.30

W Throttlestop 8.30 dodano funkcję mini-mode, która pozwala zmniejszyć okno główne i pozostawić najważniejsze kontroli. Pojawiło się raportowanie limitu zegara dla procesorów Intel Xeon E5/E7-v3 i Intel Xeon E5/E7-v4. Dodano dodatkową opcję korekcji Energy Performance Preference (EPP) dla funkcji Speed Shift.


Poprzedni artykułMad Catz i Techland podczas targów Poznań Game Arena 2016
Następny artykułBlizzard uruchomił Halloween 2016 w grze Overwatch
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.