Firma SPEEDLINK wprowadziła do swojej oferty bezprzewodową mysz CALADO Silent. Została ona stworzona z myślą o osobach, którym zależy na komfortowej i przede wszystkim bezgłośnej pracy przy komputerze. Przyciski myszki zostały specjalnie zaprojektowane, aby zredukować odgłos klikania o nawet 90%. Mysz posiada czujnik optyczny o 1600 punktach na cal 1.600 (DPI) oraz przycisk do szybkiej zmiany rozdzielczości w 3 stopniach.

SPEEDLINK CALADO Silent

CALADO posiada 5 przycisków, Przeciwpoślizgowe, gumowane pokrętło-przycisk, ergonomiczny kształt oraz gumowaną powierzchnię, która mają uprzyjemnić korzystanie z niej. Odbiornik radiowy posiada maksymalny zasięg 8 metrów, który można schować w specjalny otwór w myszy.

SPEEDLINK CALADO Silent

Urządzenie posiada wymiary 106 × 73 × 36mm (szer. x wys. x głęb.) oraz wykorzystuje tryb gotowości, aby zmniejszyć zapotrzebowanie na energię. W zestawie znajdują się dwie baterie AAA. Mysz CALADO Silent dostępna jest w cenie około 80 zł.


Poprzedni artykułSharkoon wprowadza słuchawki SKILLER SGH1 dedykowane graczom
Następny artykułOdświeżony Paryż w dodatku Vive la France! dla Euro Truck Simulator 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.