Rapoo wprowadziło do sprzedaży myszkę N1162. Posiada ona sensor optyczny o rozdzielczości 1000 punktów na cal. Do tego urządzenie zostało odpowiednio wyprofilowane dla osób prawo i leworęcznych. Ergonomiczny kształt przekłada się na mniejsze zmęczenie dłoni podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze. Obudowa wykonana została z dobrej jakości, przyjemnych w dotyku  materiałów.

Mysz posiada przewód o długości 1,2m zakończony złączem USB, a do jej instalacji nie są potrzebne dodatkowe pliki. Wystarczy podłączyć kabel USB do komputera i N1162 jest gotowa do pracy.

Wymiary gryzonia to 119 mm x 64 mm x 38 mm, symetryczna obudowa wygląda stylowo i pasuje do każdego biurka. Mysz dostępna jest w klasycznych kolorach – czarnym i białym.

Myszka N1162 dostępna jest w sprzedaży w cenie od 24zł i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.


Poprzedni artykułEuro Truck Simulator 2 i przejścia graniczne dla Beyond the Baltic Sea
Następny artykułStar Citizen: Around the Verse – The Origin of Spaceships
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.