Rapoo zaprezentowało bezprzewodową klawiaturę E927P. Została ona stworzona z myślą o pracy biurowej, jak i domowym centrum rozrywki. Jej efektywny zasięg wynosi 10 metrów w zakresie 360°. Do komunikacji z komputerem wykorzystuje bezprzewodowy standard 5 GHz i nano odbiornik USB.

 

Jej kolejną zaletą są wymiary – 433×168×23 mm. Do tego grubość to zaledwie 4 mm w najcieńszym miejscu. Obudowa wykonana jest ze szczotkowanego aluminium, co zapewnia całej konstrukcji trwałość i elegancki wygląd. Na spodzie znajdują się gumowe nóżki, które stabilizują urządzenie na blacie.

Rapoo E927

Jako zasilanie wykorzystywane są dwie baterie 2xAA. Pod pokrywą baterii znajdziemy również specjalny schowek na nano odbiornik do przechowywania w trakcie transportu. Technologia oszczędzania pozwala na pracę przez prawie 9 miesięcy. Klawiatura posiada diodę, informującą nas o kończącej się mocy.

Rapoo E927

Klawiatura E927P posiada aż 104 klawisze nożycowe, wśród których znajdziemy kilka multimedialnych. Właśnie one są co ciekawe w pełni dotykowe oraz podświetlane. Dzięki dodatkowemu oprogramowaniu dostępnemu do pobrania na stronie Rapoo można dokonać prostej edycji funkcji przycisków multimedialnych oraz stworzyć wieloklawiszowe makra.

Rapoo E927

Klawiatura Rapoo E9270P dostępna jest w sprzedaży w cenie od 219zł i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.


Poprzedni artykułSoulcalibur VI z postacią 2B z NieR: Automata – więcej zdjęć
Następny artykułStream z wersji demo World of Warcraft: Classic już w sobotę od 13.00
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.