Modecom wprowadziła do sprzedaży klawiaturę mechaniczną Modecom Volcano Blade. Posiada ona wymiary 354 x 127 x 22 milimetrów i wagę 520 gramów. Producent zdecydował się na zastosowanie niskoprofilowych przełączników Kailh Slim. Posiadają one żywotność do 50 milionów kliknięć i występują w trzech kolorach: czerwonym, niebieskim lub brązowym. Co ciekawe konstrukcja nie posiada bloku numerycznego.

Jest to więc propozycja skierowana bardziej do graczy, którzy zabierają swój sprzęt ze sobą. Z tego też względu kabel USB posiada długość 150 centymetrów i jest w pełni odpinany.

Klawiatura Modecom Volcano Blade została wyposażona w anty-ghosting oraz podświetlenie ledowe z pięcioma trybami pracy. Producent dołącza dedykowane oprogramowanie do zarządzania.

Nowy model jest dostępny w sprzedaży w cenie 299 złotych.


Poprzedni artykułNZXT Kraken M22 – zapowiedziano nowe chłodzenie wodne
Następny artykułRealpolitiks otrzymuje pierwszy dodatek – New Power
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.