Na Poznań Game Arena 2016 pojawi się szwedzki producent Mionix. Osoby chętne na przetestowanie wszystkich urządzeń tej firmy powinny się udać na stoisko sklepu dla graczy Gamedot. Jedną z atrakcji będzie myszka Naos QG. Jest to pierwszy na świecie gryzoń z sensorem skórno-galwanicznym, pokazującym w czasie rzeczywistym rytm serca czy czas reakcji użytkownika. Mionix pojawi się także w sklepie Media Markt, wybudowanym specjalnie na PGA.

Tam właśnie gracze będą mieli sposobność zakupu peryferii szwedzkiego producenta i to ze sporym upustem w stosunku do pierwotnej ceny. Wśród produktów znajdą się myszki Naos, Avior, Castor, klawiatura Zibal, słuchawki Nash 20 czy podkładki z serii Sargas i Alioth.

Stanowisko Gamedot będzie znajdować się w hali nr 7A, zaś sklep Media Markt w hali nr 8.

Mionix to szwedzka firma założona w 2007 roku przez Petera Nygrena. Jej misją jest nieustanne dążenie do tworzenia peryferii o doskonałej ergonomii, jakości z najwyższą dbałością o wzornictwo i najdrobniejsze szczegóły.


Poprzedni artykułW Battlefield 1 pojawi się udoskonalony tryb obserwatora z nagrywaniem
Następny artykułZnamy obsadę aktorską w polskiej wersji Call of Duty: Infinite Warfare
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.