Logitech wprowadził do sprzedaży myszkę Logitech MX Master 3. Jest to następca niezwykle popularnego modelu Logitech MX Master 2S, o którym mieliśmy okazję robić recenzję. W nowej wersji kolejny raz zastosowano ergonomicznych kształt, który ma się idealnie wpasować do kształtu dłoni. Ma to ułatwić pracę wielu osobom, które spędzają przed komputerem po kilkanaście godzin dziennie.

Standardowo przygotowano bardzo dużo opcji konfiguracyjnych w oprogramowaniu Logitech Options, bez którego myszka nie byłaby taka świetna. To właśnie narzędzie to sprawia, że zwykła myszka może zamienić się w potężne narzędzie do codziennych zadań.

Logitech MX Master 3 to także nowy sensor MX Darkfield o rozdzielczości 4,000 DPI z opcją jej dopasowania do własnych potrzeb. Mysz ma także pojemny akumulator, który ma wystarczać do około 70 godzin ciągłej pracy. Co ciekawe, w 3 minuty można naładować do 24 godzin pracy. Warto także wspomnieć o porcie USB typu C oraz o większych bocznych przyciskach. Przesunięto je zza bocznego kółka pod nie. Samo kółko również stało się większe.

Główny pokrętło stało się jeszcze bardziej precyzyjne – zastosowano tutaj specjalne elektromagnesy oraz dobrej jakości stal. A jak z ceną? Ta ma wynosić około 470 zł.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments