Gigabyte wprowadziło do sprzedaży nową serię płyt głównych opartych na chipsecie Intel H81 ze wsparciem dla procesorów Intel Core 4 generacji dla podstawki LGA 1150. W ofercie znalazły się zarówno modele ATX jak również micro-ATX. Znajdziemy w nich technologie: Ultra Durable, UEFI DualBIOS, 4K. Z wyjść graficznych znajdziemy: HDMI, DisplayPort, DVI, VGA.

Oto lista modeli:

Pełna lista płyt głównych Gigabyte 8 generacji dla procesorów Intel Haswell.


Poprzedni artykułCooler Master Comforter Air, Comforter mini, NotePal XL oraz CM Storm SF-17 – podstawki chłodzące dla laptopów
Następny artykułDell Precision M4800 i M6800 – dwie mocne mobilne stacje robocze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.