Genesis wprowadziło do sprzedaży myszkę dla graczy Xenon 750.  Urządzenie posiada sensor optyczny PMW3330, który pozwala na zmianę zakresu DPI od 100 do aż 10200. Przy pomocy jednego przycisku można szybko zmienić czułość na jeden z sześciu ustawionych wcześniej poziomów. Maksymalna szybkość przetwarzania danych to 8000 FPS, natomiast akceleracja wynosi 30 G. Szybkość raportowania wynosi 1000 Hz, a szybkość śledzenia 150 ips.

Myszka Xenon 750 została wykonana z dobrej jakości komponentów. Aby dopasować się do kształtu dłoni gracza, producent umożliwia zdjęcie dodatkowych bocznych paneli.

Na spodzie myszki zamontowano ślizgacze, a z przodu długi na 180 cm kabel w nylonowym oplocie.

Ważny element myszki to klawisze. Tutaj zastosowano przełączniki OMRON o żywotności do 10 mln kliknięć.

Nieodzownym elementem myszki gamingowej z górnej półki jest zaawansowany soft. Ten w Xenon 750 pozwala chociażby na zmianę funkcji przycisków, edycję profili i makr. Co więcej, gryzoń od Genesis posiada podświetlenie RGB z efektem PRISMO, użytkownik zaś może wybrać dowolny kolor lub tryb świetlny, a nawet ustawić wiele trybów łącznie czy przypisać kolor poszczególnym diodom.

Sugerowana cena myszy Xenon 750 wynosi 159 zł.


Poprzedni artykułLogitech G prezentuje słuchawki G PRO dla zawodowych graczy
Następny artykułThis War of Mine do wypróbowania za darmo na Steam
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.