Cougar wprowadził do sprzedaży myszkę gamingową Revenger. Wyposażono ją w sensor optyczny Pixart PWM 3360, który jest uważany za jeden z najlepszych na rynku. Model ten wykorzystuje przerobioną obudowę, z której pozbyto się pomarańczowych kolorów na rzecz odcieni szarości. Według nas mysz wygląda teraz o wiele bardziej profesjonalnie.

Pokrywa myszki posiada jednolitą bryłę z przyciskami głównymi. Jako przełączniki zastosowano znane OMRONy, które wytrzymują kilka milionów kliknięć. Pośrodku znajduje się duża rolka, która jest całkowicie ogumiona, z gładkim bieżnikiem. Tuż nad rolką, znajduje się przycisk zmiany rozdzielczości. Producent chwali się, że czujnik optyczny rozpoznaje do 12000 punktów na cal (DPI).

Boki myszki są również prawie w całości ogumowane. Do tego mamy dwa dodatkowe programowalne przyciski, a łączna ich liczba w całej myszce wynosi sześć sztuk. Myszka posiada dwustrefowe podświetlenie RGB. Do zarządzania jej funkcjami służy oprogramowanie Cougar UIX System

Mysz Cougar Revenger dostępne jest w cenie około 230 zł we większości polskich sklepów.


Poprzedni artykułZalman VE500 – kieszeń zewnętrzna na dyski z szyfrowaniem danych
Następny artykułCooler Master: MasterLiquid kompatybilne z platformą AM4 i Kaby Lake
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.