Cooler Master wprowadził do sprzedaży klawiaturę Cooler Master SK650. Jest to klawiatura mechaniczna o niskim skoku klawiszy – czerwone przełączniki. Prócz tego mamy tutaj również niski profil, dzięki zastosowaniu Cherry MX Low Profile. Skok tych klawiszy wynosi zaledwie 0,8 mm. W połączeniu z płaskimi nakładkami, przyciski w SK650 znajdują się wśród najcieńszych spośród klawiatur mechanicznych.

Klawiatura może pochwalić się także trwałą konstrukcją. Oparta jest na aluminiowej ramie, co wzmacnia całą konstrukcję. Jej waga to zaledwie 629 gramów, a wymiary to 430 x 125 x 25 mm.

Producent zamontował w niej tzw. On-the-fly System. Jest to rozwiązanie pozwalające sterować zaawansowanymi funkcjami klawiatury, takimi jak podświetlenie czy makra wyłącznie za pomocą skrótów klawiszowych.

Klawiatura Cooler Master SK650 jest dostępna w cenie ok. 699 zł.


Poprzedni artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 431.60 z ulepszoną wydajnością
Następny artykułASRock X570 Phantom Gaming-ITX/TB3 – płyta główna mini-ITX dla Ryzen 3000
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.