Firma AMD poinformowała, że ceny kart graficznych AMD Radeon RX wróciły do normy. Oczywiście nadal nie jest to sytuacja sprzed bumu na kopanie kryptowalut. Ale i tak można powiedzieć o dość dużym sukcesie. Warto tutaj nadmienić, że trwają obecnie rożne promocje. Jedną z nich jest opcja otrzymania aż 3 pełnych wersji gier przy zakupie karty graficznej Radeon RX 570 i Radeon RX 580.

Radeon 3Game

Oto kilka przykładowych modeli:

  • Radeon RX Vega 56 8GB HBM jest dostępny już od ok. 2000-2200 zł
  • Radeon RX 580 8GB jest dostępny już od ok. 1150-1200 zł
  • Radeon RX 570 4GB jest dostępny już od ok. 850 zł

Patrząc na model RX 570, który mieliśmy okazję testować: Sapphire PULSE Radeon RX 570 Mini. Karta w tamtym okresie kosztowała około 840 zł. Także jest to świetna okazja do ponownego zakupu. Model ten plasuje się pomiędzy GeForce GTX 1050 Ti, a GeForce GTX 1060 3 GB.


Poprzedni artykułRazer Mamba Elite dla graczy dostępna w sprzedaży
Następny artykułBLAST Pro Series: Virtus.pro w pierwszym meczu zagra z Astralis
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.