mionix logo
mionix logo

Firma Mionix przygotowała nowe oprogramowanie dla wybranych myszek ze swojej oferty – Castor Color Software v1.0. Udoskonalono obecnie dostępne funkcje, jak zmiana poziomu DPI czy częstotliwości próbkowania. Dodatkowo dodano:

  • ile kliknięć wykonał w czasie korzystania z myszki
  • jaki dystans pokonał myszką
  • ile czasu używał gryzonia
  • dystans pokonany przy pomocy scrolla
  • maksymalną prędkość z jaką poruszała się mysz
  • ile kliknięć na sekundę wykonał użytkownik

Castor Color Software v1.0

Warto wspomnieć, że nowe oprogramowanie jest kompatybilne wyłącznie z kolorowymi Castorami i Naosem QG, i można je pobrać z oficjalnej strony producenta.


Poprzedni artykułKFA2, XFX i ASL prezentują karty graficzne low-profile
Następny artykułModecom Volcano Hammer – mechaniczna klawiatura z przełącznikami Outemu Blue i w cenie 159 zł
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.