Bloody poszerzyła ofertę gamingowych klawiatur mechanicznych o nowy model z podświetleniem RGB – Bloody B760. Najważniejszą cechą są przełączniki Light Strike, które wykorzystują do aktywacji sensor podczerwieni. Technologia ta ma zapewniać reakcję rzędu 0.2 m. Ten konkretny model klawiatury wykorzystuje przełączniki LK Orange. Całkowity dystans do aktywacji wynosi zaledwie 1.8 mm, a pełny zakres ruchu to 3 mm. Siła nacisku potrzebna do aktywacji przełącznika to 40 gram.

Klawiatura Bloody B760 wyposażona jest w przyciski multimedialne oraz klawisze makro. Można jest swobodnie konfigurować przy użyciu oprogramowania. Nóżki od klawiatury pokryte zostały specjalnym silikonem, aby zapewnić stabilność pozycji. Warto nadmienić, że wierzchnia warstwa klawiatury została pokryta wytrzymałym i świetnie prezentującym się szczotkowanym aluminium.

Bloody B760

Wszystkie klawisze wyposażono w technologię Anti-Ghosting i N-Key Rollover. Oznacza to poprawną rejestrację każdego wciśnięcia, niezależnie od tego, ile klawiszy jednocześnie zostanie użytych.

Bloody B760

Klawiatura Bloody B760 jest dostępna w sprzedaży w cenie już od 199 złotych.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments