W ofercie firmy ADATA pojawił się dysk XPG GAMMIX SX6000 Lite. Producent przygotował cztery wersje pojemnościowe: 128 GB, 256 GB, 512 GB i 1 TB. Każda z nich otrzymała 3 letnią gwarancję producenta. Dyski wyposażono w złącze PCIe 3.0 x4, protokół NVMe 1.3 oraz kości pamięci 3D TLC. Nośnik otrzymał format M.2 2280 bez domyślnie zamontowanego radiatora. Można to zrobić samodzielnie po rozpakowaniu.

SX6000 Lite obsługuje SLC Caching, technologię LDPC oraz rozwiązanie HMB. Prędkość odczytu i zapisu osiąga odpowiednio 1800/1200 MB/s, a liczba operacji wejścia i wyjścia wynosi 220 tys./200 tys. IOPS.


Poprzedni artykułADATA XPG GAMMIX S11 Pro – nowa seria nośników dla graczy
Następny artykułNowy format rozgrywek w ESL Pro League w 2019 roku.
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.