Rozpoczynamy DreamHack Masters Dallas 2019

0

Rozpoczynamy turniej DreamHack Masters Dallas 2019. Pierwszy LAN dla nowego, europejskiego składu FaZe Clan.

W dniach od 28 maja do 2 czerwca 2019 w amerykańskim mieście Dallas rozpocznie się turniej, którego organizatorem jest DreamHack. W grze zobaczymy szesnaście drużyn, a w puli nagród jest 250.000$. Dla kibiców drużyny FaZe Clan będzie to również ciekawy event ze względu na to, że zobaczymy w nim polskiego zawodnika, który niedawno dołączył do europejskiego składu, Filipa „Neo” Kubskiego, który jest prowadzącym zespołu.

Do Stanów Zjednoczonych wybiera się również drużyna z FinlandiiENCE Esports, która wygrała swój, pierwszy w historii turniej z serii BLAST Pro Series, oraz  francuski Team Vitality – prezentujący wysoką formę.

Pierwszy LAN w nowym składzie FaZe Clan

Dla podopiecznych serbskiego trenera Janko „Ynk” Paunovič’a będzie to pierwszy turniej w nowym składzie, a przede wszystkim ważny  dla polskich kibiców, bo jak wiadomo,  zagra w nim Polak.

Kwalifikacje drużyn do turnieju

Dziesięć drużyn dostało bezpośrednie zaproszenie do turnieju od organizatorów. Sześć z nich brało już udział w regionalnych kwalifikacjach m.in. tajlandzki zespół Lucid Dream, czy dobrze nam znane, chińskie TYLOO.

Podział drużyn na grupy i mecze

Drużyny, biorące udział w turnieju, zostały podzielone na dwie grupy: A i B.

Grupa AGrupa B
Team Liquid vs. Lucid DreamENCE Esports vs. Isurus Gaming
Team Viltaity vs. NorthRenegades vs. G2 Esports
FaZe Clan vs. Windigo GamingNRG Esports vs. FURIA Esports
Ninjas In Pyjamas vs. TYLOOFnatic vs. Cloud9

Nas najbardziej będzie interesował mecz w grupie A pomiędzy FaZe Clan oraz Windigo Gaming. Generalnie cały turniej zapowiada się interesująco.

Jako ciekawostkę, warto dodać, że w tym roku odbędzie się jeszcze jeden turniej z serii DreamHack Masters, który w październiku zobaczymy w szwedzkim mieście Malmö.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments