Premiera Sniper Ghost Warrior 3 przesunięta na 25 kwietnia 2017 roku

0

CI Games poinformowało o opóźnieniu premiery gry Sniper Ghost Warrior 3. Najnowsza produkcja polskiego studia trafi do sprzedaży 25 kwietnia 2017 roku. Dodatkowe trzy tygodnie pozwolą zespołowi deweloperów CI Games dopracować szczegóły i wprowadzić ostatnie zmiany, które wynikają z raportów podsumowujących testy wersji beta gry. ecyzja o przesunięciu daty premiery Sniper Ghost Warrior 3 jest podyktowana chęcią oddania w ręce graczy produkcji, która dostarczy im rozrywkę na najwyższym poziomie.

Pracowaliśmy bez wytchnienia nad tym, aby nowy Sniper Ghost Warrior oferował graczom emocjonującą rozgrywkę w rozbudowanym, otwartym świecie, który jest nowością w serii. Decyzja o przesunięciu daty premiery jest dla nas trudna, ale wierzymy, że ostatnie szlify pozwolą nam wyprodukować grę, która dostarczy jeszcze lepsze doznania graczom z całego świata, już od pierwszego dnia rozgrywki. Dziękujemy za cierpliwość. Nie zawiedziemy Waszych oczekiwań.

– mówi Marek Tymiński, szef CI Games.

Fabuła Sniper Ghost Warrior 3 została osadzona w realiach konfliktu pomiędzy dwoma mocarstwami: Stanami Zjednoczonymi Ameryki oraz Federacją Rosyjską. W grze wcielimy się w postać emerytowanego żołnierza piechoty morskiej – Jonathana Northa. W grze będzie dostępny ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Gracze będą mogli konfigurować swoje własne bronie, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Samrus
Samrus
3 lat temu

Szkoda bo gra zapowiada się naprawdę fajnie i tutaj niepotrzebnie jest to opóźnienie ale te 3 tygodnie wielkiej różnicy nie robią, poczekam. Oby tylko gra okazała się tak jak obiecują najlepszą częścią z serii to i tak będzie już spory progres. Osobiście czekam na grę z ocenami 8.5/10.