Poznań Game Arena 2019 zbliża się wielkimi krokami. Kolejna edycja największej tego typu impreza w Europie Środkowo – Wschodniej odbędzie się w dniach 18 – 20 października 2019 roku. Do tej pory wydarzenie zgromadziło ponad 530 000 graczy i fanów wirtualnej zabawy. Tegoroczna edycja jest 43 z rzędu. W edycji Poznań Game Arena 2018 udział wzięło ponad 76 tysięcy odwiedzających, a wśród nich ekipa portalu.

W tym roku do dyspozycji wydawców może zostać oddane po raz kolejny 10 hal, ale to się okaże dopiero bliżej finalnego terminu. Obecnie zbierani są chętni wystawcy na targi. Do dyspozycji zwiedzających zostanie oddane aż 1500 stanowisk. Będą to potężne zestawy komputerowe, na których będzie można zagrać w obecne oraz przyszłe gry. Ponadto specjalnie dla uczestników wydarzenia zostaną przygotowane specjalne strefy, w których partnerzy PGA zadbają o zapewnienie rozrywki na najwyższym poziomie.

Do tej pory swój udział na imprezie potwierdziły dwie znane marki – Ubisoft oraz LG. Kolejne firmy zostaną ogłoszone już niebawem.

Strefa Stars4Fans

Od wielu lat znanym elementem targów jest strefa Stars4Fans. Będzie można na niej spotkać twórców znanych z takich portali jak Twitch, YouTube i TikTok. Jest to wydarzenie skierowane dla widzów tych kanałów, aby mogli zdobyć autograf, wspólne zdjęcie lub nawet porozmawiać z idolem.

Poznań Game Arena 2019 - Stars4Fans

Mamy nadzieję, że tegoroczna strefa Indie Games zaprezentuje coś ciekawego. W poprzednim roku niestety, ale lekko świeciło pustkami, jeżeli chodzi o ciekawe tytuły do ogrania. Prócz tego pojawi się strefa Game Industry Conference, na której będzie można spotkać doświadczonych deweloperów gier i złapać kontakty biznesowe.

Wejściówki

Wszyscy, którzy zapragną wziąć udział w Poznań Game Arena 2019, mogą już dziś zakupić wejściówki, których ceny prezentują się następująco:

  • PGA VIP Day (18 października) – 140 zł/os
  • Bilet normalny jednorazowy na sobotę – 35 zł/os
  • Bilet normalny jednorazowy na sobotę + Stars4Fans – 69 zł/os
  • Bilet 2-dniowy (SOBOTA + NIEDZIELA) + Stars4Fans – 98 zł/os
  • Bilet 2-dniowy VIP (SOBOTA + NIEDZIELA) + Stars4Fans  – 490zł/os (pakiet na start-gadżety PGA, wejście na backstage, spotkana z yt/twich)
  • Bilet normalny jednorazowy na niedzielę + Stars4Fans – 52 zł/os
  • Bilet normalny jednorazowy na niedzielę – 30 zł/os

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments