Wczoraj wystartowały Relegacje 29 sezonu Esea Mountain Dew League, w których udział brały dwie drużyny: Actina PACT oraz Izako Boars. “Brały”, ponieważ Pact pożegnał się z szansą utrzymania się na zapleczu ESL Pro League.

16 drużyn od wczoraj walczy o sześć slotów w trzydziestym sezonie Esea MDL Europe. Niestety z rozgrywkami zdążyła pożegnać się Polska drużyna ACTINA PACT, która najpierw przegrała z Rosyjską drużyną ForZe 0:2, by potem w drabince przegranych ulec Duńskiemu Tricked również 0:2. Pact spotkania te rozgrywał w starym składzie, więc nie można było oczekiwać dobrego rezultatu.

Walka o Esea Mountain Dew S30 Europe trwa! 1
To było ostatnie spotkanie tego składu PACT. Wkrótce organizacja ogłosi kto zastąpi Molsiego i Toma.

Izako Boars, grające w zmienionym składzie (Patitek i Neex zastąpili Reto i Xype’a) w pierwszym spotkaniu pokonało Tricked 2:1, jednak w drugim meczu górnej drabinki “Dziki” uległy ForZe 1:2 i dzisiaj będą walczyć w drabince przegranych. Zawodnicy Izako Boars zagrają z Turecką drużyną o nazwie Arena Bulls.

Walka o Esea Mountain Dew S30 Europe trwa! 2
Neex wrócił do składu Izako Boars! Na razie tylko na czas relegacji, ale może wyniknie z tego coś więcej?

Na ten moment grę w trzydziestym sezonie Esea Mountain Dew Leauge Europe zapewniły sobie Euronics, Team Spirit, ForZe oraz Vitality.


Poprzedni artykułZnamy drużynę roku EA SPORTS FIFA 19
Następny artykułBeyond Skyrim: Morrowind doczekał się pierwszego trailera