Capcom ujawniło daty premiery dwóch dodatków do Resident Evil 7 – 12 grudnia. Pierwszy z nich to Not a Hero, który będzie bezpłatny dla wszystkich. Pokierujemy w nim bohaterem o imieniu Chris Redfield. Akcja dodatku dzieje się po wydarzeniach przedstawionych w Resident Evil 7. Gracze stawią czoła kolejnemu zagrożeniu w zgranym zespole. Drugi z dodatków to End of Zoe.

Tutaj niestety, ale trzeba będzie już zapłacić 15 Euro. Posiadacze Season Pass pobiorą natomiast całość za darmo. W tym dodatku wcielimy się Zoe i poznamy dalsze jej losy. Pozwiedzamy bagniste lokalizacje i zmierzymy się z nowymi typami przeciwników.

Warto dodać, że 12 grudnia ukaże się także Resident Evil 7 Złota Edycja, zawierająca grę podstawową oraz wszystkie wydane do tej pory rozszerzenia.


Poprzedni artykułAssassin’s Creed Origins z ciekawą misją w mieście Memfis
Następny artykułO tym, jak Obsidian Entertainment modernizowało izometryczne RPGi
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments