Fundacja Panoptykon opublikowała PanOptyka nr 30, czyli podsumowanie miesiąca styczeń. Tym razem tematami są: ochrona danych, służby, bazy danych, monitoring wizyjny.


Poprzedni artykułCooler Master V1200 z certyfikatem 80 PLUS Platinum
Następny artykułTRANSCEND JetDrive 500, JetDrive 520, JetDrive 720 i JetDrive 420 – dyski SSD dla komputerów Apple MacBook
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.