Firma DxO Labs udostępniła całkowicie za darmo program DxO Optics Pro 9. Jest to pewnego rodzaju tradycja już, że po wydaniu nowej wersji aplikacji o dwa numery wyższej, jej starsza edycja zostaje udostępniona dla wszystkich bez żadnych opłat. Obecnie w portfolio firmy można kupić DxO Optics Pro 11 w edycjach Essential Edition (99 Euro) oraz ELITE Edition (149 Euro).

DxO Optics Pro to zaawansowany program do obróbki cyfrowych zdjęć, który posiada wsparcie dla wielu modeli aparatów. Dzięki niemu można usunąć szum, poprawić geometrię zdjęć, usunąć winiety, a także poprawić barwy na zdjęciu. Warto również wspomnieć o funkcji katalogowania, co przyda się wielu osobom, mającym ogromne kolekcje w swoich zbiorach.


Poprzedni artykułRazer Naga Hex V2 – profesjonalna mysz do gier typu MOBA
Następny artykułSpeedLink Cubid – mobilny głośnik bluetooth z dużym akumulatorem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.