Corsair zaprezentował nowe oprogramowanie do zarządzania wszystkimi podzespołami i peryferiami komputerowymi – iCUE. Premierowa aplikacja ma za zadanie połączyć możliwości obecnych programów Corsair – Corsair Utility Engine i Corsair LINK – i dostarczyć w przyszłości jeden, intuicyjny interfejs. Będzie można zarządzać jednocześnie wszystkimi produktami producenta: myszkami, klawiaturami, podkładkami, wentylatorami, pamięciami RAM, zasilaczami, chłodzeniem wodnym i innymi akcesoriami.

Możliwości nowego oprogramowania:

  • Sterowanie podświetleniem LED
  • Monitorowanie systemu użytkownika
  • Ponad 30 automatycznych, specjalnie zaprogramowanych doznań świetlnych, związanych z grą Far Cry 5
  • Zaawansowane makra i skróty klawiszowe
  • Sterowanie pamięciami RAM

Corsair iCUE jest już dostępne do pobrania ze strony producenta w ramach Early Access. Oprogramowanie ma być nieustanne rozwijane i ulepszane, aby w pełni spełnić oczekiwania użytkowników sprzętu Corsair.


Poprzedni artykułW grze Soulcalibur VI pojawi się Geralt z Rivii z serii gier Wiedźmin
Następny artykułSkyrim Special Edition otrzymuje modyfikację HD Ground Textures
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.