TP-Link Polska udostępnił wszystkim kwartalnik CONNECTED nr 1/2014, bezpłatny magazyn poświęcony nowym technologiom i komunikacji. Na jego łamach znajdziemy wiele przydatnych informacji, które ułatwią orientację w rzeczywistości, w której na każdym kroku wykorzystujemy technologie łączności sieciowej. Pismo będzie wychodzić jedynie w wersji elektronicznej, jako dokumenty PDF oraz aplikacje na systemy mobilne.

CONNECTED nr 1.2014

Z numeru dowiemy się m.in. jak skonstruować domowy serwer plików i przewidywać warunki atmosferyczne z użyciem stacji pogodowej Netatmo. Przekonamy się również, czy adapter multimedialny TP-LINK pomoże na dobre pożegnać się z kablami, a cyfrowy wzmacniacz NAD zrewolucjonizuje świat domowego audio. Dla wszystkich, którzy lubią mieć dane w zasięgu ręki, redaktorzy Connected przygotowali przegląd aplikacji do przechowywania plików w chmurze. Czy istnieje biurko idealne i czy jest nim Stir Kinetic Desk?

Najnowszy numer magazynu po raz pierwszy dostępny jest w wersji mobilnej, jako aplikacja na systemy iOS i Android. Od bieżącej wersji, na łamach magazynu Connected obejrzeć będzie można prace znanego rysownika Marka Raczkowskiego, wieloletniego współpracownika Polityki i Przekroju.


Poprzedni artykułCooler Master Silencio 652s – ulepszona wersja Silencio 652 z wentylatorami Silencio FP 120
Następny artykułSapphire R7 240 Low Profile, karta graficzna dla komputerów SFF
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.