Agencja ratingowa ESRB zarejestrowała w swojej bazie grę o nazwie Age of Empires II: Definitive Edition. Tak, dobrze czytacie – znana wszystkim Age of Empires II doczeka się odświeżenia. Przypomnijmy, że strategia czasu rzeczywistego z 1999 roku kilka lat temu zaczęła być ponownie rozwijana. Wpierw przygotowano wersję HD pod nowe komputery i monitory.

Następnie rozpoczęto tworzenie dodatków do niej. Prócz tego gracze z całego świata otrzymali na Steam możliwość tworzenia własnych rozszerzeń. Tym samym tytuł odżył niesamowicie i ma się bardzo dobrze.

Age of Empires II: Definitive Edition, podobnie jak Age of Empires: Definitive Edition otrzyma całkowite odświeżenie graficzne, w tym modele budynków, terenów oraz jednostek. Wszystko zostanie dopasowane do obecnych realiów komputerów na miarę XXI wieku.


ŹRÓDŁOesrb.org
Poprzedni artykułAMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.2
Następny artykułMSI pracuje nad obsługą Ryzen 3000 w obecnych płytach głównych
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.