T-Mobile Warsaw Games Week 2017 już za kilkanaście dni. Tymczasem organizatorzy przygotowali promocję dla osób podróżujących. Wspólnie z mytaxi przygotowano darmowy przejazd na teren imprezy. Wystarczy podczas zamawiania taryfy podać kod promocyjny: „WGW17” i gotowe. Na pierwszy przejazd użytkownik otrzymuje 35 zł do wykorzystania. Wracają z imprezy otrzyma się aż 50% zniżkę.

Aby skorzystać z przejazdu wystarczy kilka prostych kroków. Należy pobrać aplikację mytaxi z AppStore lub Google Play. Następnie, należy się zarejestrować i podpiąć swoją kartę do aplikacji. Jest to całkowicie bezpieczne, ponieważ każdorazowo pobranie płatności musi zostać zaakceptowane przez właściciela karty. Podczas zamawiana przejazdu koniecznie zamawiamy mytaxi z opcją „Płać przez aplikację”.

Dzięki najnowszej usłudze mytaxi match, dostępnej jedynie w Warszawie, możena współdzielić swój przejazd taksówką z innymi pasażerami. Jedziecie ze znajomymi na jedno wydarzenie? Zamawiacie taksówkę i zabieracie po drodze swoich przyjaciół. Dzięki temu możecie oszczędzić nawet 40% kosztów przejazdu. Jak więc skorzystać z mytaxi match? W aplikacji pojawił się dodatkowy suwak, który należy wybrać, by skorzystać z nowej funkcji. Po jej wybraniu algorytm aplikacji rozpocznie poszukiwanie na trasie dojazdu pasażera, który mógłby dołączyć do podróży. Istnieje także możliwość dobrania go podczas trwającego już kursu. Jeśli zdarzy się tak, że podczas kursu nie uda się dopasować współtowarzysza podróży to i tak pasażer otrzyma 25% zniżki.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments