Już 10 i 11 czerwca 2017 roku odbędzie się Warsaw Comic Con. Będzie to pierwszy w historii Comic Con Polska, znany na całym świecie festiwal komiksów, filmów, seriali, kostiumów, gier i ogólnej rozrywki. Będzie można liczyć na spotkanie z krajowymi i międzynarodowymi Gwiazdami z dziedziny filmów, komiksów i cosplay’u. Podczas sesji zdjęciowych, sesji rozdawania autografów i paneli dyskusyjnych, będzie możliwość bliskiego spotkania i rozmowy z zaproszonymi Gośćmi.

Ponadto, będzie można spotkać na miejscu sprzedawców i dystrybutorów komiksów i książek, mangi i anime, DVD i Blu-ray, gier, koszulek oraz innych interesujących towarów z całej Europy i USA.

Całe wydarzenie będzie miało miejsce na terenie MT Polska w Warszawie. Adres: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, Marsa 56/62, 04-242 Warszawa. Potrwa ono od soboty, 10.06.2017 od godziny 9.00 do niedzieli do godziny 18. Wszystkie informacje o cenach biletów wstępu, biletów na sesję zdjęciowe można znaleźć na stronie BILETY. Osoby zainteresowane dostaniem autografu od Gwiazdy mogą w tym celu zakupić dodatkowy bilet. Jest to możliwe tylko podczas imprezy Comic Con na stoisku, przy którym znajduje się gość.